KURUMSAL
Hakkımızda
First

Can Teknik Elektrik 1992 yılından beri Elektrik Taahhüt alanında faliyet göstermektedir. Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin bir çok bölgesinde, oteller, turizm kompleksleri, iş merkezleri, sosyal tesisler, sınai fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi alanların elektrik tesisat işleri, taahhüt ve alt taşeronlük  hizmetlerini vermekteyiz. Can Teknik Elektrik her şeyden önce güvenin ön planda olduğu günümüz iş dünyasında, ülkemizin güvenilir firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, ARGE çalışmalarına önem veren profesyonel kadromuz ile müşterilerimize ve ülkemize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirip analiz ederek mevcut talebin en uygun maliyet ile kaliteden ödün vermeden, işletme bütcesini minumuma indirerek, hizmet vermeyi prensip edinmiş profesyonel kadro ve en iyi ekipmanla çalışmaktayız.  

Hizmetlerimizde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımızla sizlerin memnuniyeti ve güveni için çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde Can Teknik Elektrik Taahhüt ailesi olarak sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacağız.